• Ostatnio na blogu:

Voice.ai to użyteczne narzędzie do zmiany brzmienia Twojego głosu, dzięki sztucznej inteligencji (AI). Dzięki temu narzędziu możesz brzmieć praktycznie tak samo jak ktoś inny. Voice.ai działa zarówno z nagranymi głosami, jak i w czasie rzeczywistym, więc doskonale nadaje się do żartów, gier fabularnych czy po prostu do zabawy z przyjaciółmi. To narzędzie różni się nieco od innych aplikacji do zmiany głosu, więc warto poznać kilka trików, aby nauczyć się korzystać z Voice.ai.

Jak korzystać z Voice.ai?

Voice.ai to bardzo zaawansowana aplikacja do zmiany głosu. Oto, jak zacząć z niej korzystać:

 • Krok 1: Pobierz instalator Voice.ai ze oficjalnej strony internetowej.
 • Krok 2: Uruchom instalator i poczekaj na zakończenie dodatkowego pobierania i instalacji. Potwierdź, czy chcesz, aby aplikacja uruchamiała się wraz z systemem Windows.
 • Krok 3: Stwórz nowe konto lub zaloguj się na istniejące.
 • Krok 4: Instalator zapyta, czy chcesz włączyć opcję “Szkolenia Głosu” na swoim systemie, aby zdobyć 5000 punktów kredytowych. Proces szkolenia wykorzystuje zasoby Twojego komputera do trenowania algorytmów Voice.ai, co może wpłynąć na zużycie energii podczas bezczynności. Punkty kredytowe można wykorzystać do zakupu różnych stylów głosów. Dokonaj wyboru, a następnie kontynuuj. Zostaniesz także zapytany, czy chcesz wykupić subskrypcję “Pro”. Podaj swoją decyzję, a następnie kontynuuj.
 • Krok 5: Obejrzyj film instruktażowy lub wybierz “Rozpocznij”, aby kontynuować.
 • Krok 6: Użyj przełącznika na górnym pasku, aby wybrać tryb nagrywania (Record Mode) lub tryb na żywo (Live Mode), w zależności od tego, czy chcesz zmieniać swój głos podczas transmisji na żywo czy też nagrać wiadomość do odtworzenia później.
 • Krok 7: Wybierz swój mikrofon wejściowy, korzystając z rozwijanego menu po lewej stronie. Wybór mikrofonu wejściowego w Voice.ai.
 • Krok 8: Jeśli jesteś w trybie nagrywania, naciśnij ikonę mikrofonu, aby rozpocząć nagrywanie. Gdy skończysz, wybierz przycisk stop (uwaga, darmowe konta mają limit 15 sekund nagrania). Następnie użyj centralnego kółka, aby wybrać preferowany głos.
  Jeśli jesteś w trybie na żywo, wybierz odpowiednie przełączniki, aby usłyszeć swój głos lub nie, a następnie użyj centralnego kółka, aby wybrać preferowany głos, przed rozpoczęciem mówienia. Używanie aplikacji Voice.ai.
 • Krok 9: Nagrania są wyświetlane w dolnym panelu okna, a możesz odtworzyć je, zapisać w wybranym miejscu lub usunąć za pomocą odpowiednich przycisków.
 • Krok 10: Opcje usuwania znaku wodnego i zmiany jakości dźwięku wyjściowego dostępne są wyłącznie dla subskrybentów wersji “Pro”.

Jak uzyskać więcej głosów w Voice.ai?

Jednym z głównych atutów Voice.ai jest liczba głosów, z których możesz wybierać. Domyślnie w darmowym koncie masz kilka opcji do wyboru, a także możliwość szkolenia jednego dodatkowego głosu za pomocą punktów kredytowych. Z większą liczbą punktów kredytowych możesz szkolić dowolną liczbę głosów, a nawet stworzyć własny.

 • Krok 1: Otwórz aplikację Voice.ai i wybierz tryb nagrywania (Record Mode) lub tryb na żywo (Live Mode).
 • Krok 2: Wybierz centralne kółko, aby wybrać inny głos do nagrania lub transmisji na żywo.
 • Krok 3: Domyślnie masz dostęp do w pełni wykształconych głosów gwiazd popu i polityków, ale w Voice.ai znajdziesz setki różnych głosów do wyboru. Możesz przewijać listę ręcznie lub skorzystać z paska wyszukiwania, jeśli masz na myśli konkretny głos.
 • Krok 4: Wybierz głos, który chcesz użyć. Jeśli to nie jest głos, dla którego wcześniej wykonałeś szkolenie swojego oprogramowania głosu, będziesz musiał go przeszkolić, wybierając odpowiedni przycisk. Proces ten kosztuje kilka tysięcy punktów kredytowych. Jeśli nie masz wystarczającej ich ilości, możesz polecić aplikację swoim znajomym, zgodzić się na użycie swojego głosu jako danych szkoleniowych lub zakupić punkty kredytowe za prawdziwe pieniądze.
 • Krok 5: Poczekaj, aż szkolenie zostanie zakończone. Gdy już się zakończy, wybierz zielony przycisk “Użyj” (Use), aby używać tego głosu AI. Dodatkowe szkolenie poprawi jakość głosu AI, ale będzie wymagało większej ilości punktów kredytowych.

Od tej chwili możesz używać tego głosu w trybie nagrywania (Record Mode) oraz trybie na żywo (Live Mode).

Jak korzystać z Voice.ai w Discord?

Aby korzystać z funkcji na żywo Voice.ai w Discordzie (lub prawie każdym innym narzędziu VOIP), wystarczy ustawić domyślny mikrofon w danej aplikacji na opcję CABLE Output z Voice.ai. Oto, jak to zrobić w Discordzie:

 • Krok 1: Otwórz aplikację Voice.ai i dokonaj wszelkich zmian, które chcesz wprowadzić w trybie na żywo (Live Mode), zgodnie z instrukcjami z powyższego rozdziału.
 • Krok 2: Otwórz aplikację Discord.
 • Krok 3: Wybierz ikonę koła zębatego “Settings” w lewym dolnym rogu.
 • Krok 4: Przewiń w dół, aby wybrać “Voice and Video” (Głos i Wideo).
 • Krok 5: W rozwijanym menu pod opcją “Input device” (Urządzenie wejściowe) wybierz “Microphone Array (Voice.ai Audio Cable)”. Teraz, gdy korzystasz z trybu na żywo Voice.ai, twój głos automatycznie zostanie zmieniony w Discordzie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące Voice.ai

Jakie są wymagania systemowe dla Voice.ai?

Wymagania systemowe różnią się w zależności od tego, jak zamierzasz korzystać z oprogramowania. W trybie nagrywania (Record Mode) wymagany jest system Windows 8, 10 lub 11 oraz co najmniej 4 GB pamięci systemowej. Jeśli chcesz korzystać z opcji trybu na żywo (Live Mode), potrzebna będzie dedykowana karta graficzna. Minimalnie rekomendowane karty to Nvidia GTX 980 lub AMD RX 580.

W jakich językach działa Voice.ai? 

Voice.ai działa z każdym językiem, choć najlepsze rezultaty osiąga w języku angielskim.

Jak stworzyć własny głos dla Voice.ai? 

Na oficjalnej stronie wsparcia Voice.ai znajdziesz kroki i wymagania, aby dodać swój własny głos do biblioteki Voice.ai do użytku prywatnego. Proces ten może potrwać kilka dni, w zależności od obciążenia serwera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera!


  Numer telefonu

  +48 792 914 814

  Adres e-mail
  Godziny pracy

  Odpowidamy od 8:00 do 18:00!

  SEO4U istnieje od 2018 roku. Od tego czasu zyskaliśmy ogromne doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz nieustannie poszerzamy i ulepszamy swoje usługi.

  Pozycjonowanie stron

  Bezpłatna wycena

  Wyślij do nas bezpłatne zapytanie, a odezwiemy się do Ciebie z przygotowaną, niezobowiązującą ofertą.