• Ostatnio na blogu:

Marzysz o jeszcze wygodniejszym dostępie do ChatGPT? Jednym z najlepszych sposobów na szybki i łatwy dostęp do ChatGPT są różnorodne rozszerzenia dla przeglądarki Chrome. Te rozszerzenia nie tylko ułatwią korzystanie z ChatGPT, ale także pozwolą na lepsze wykorzystanie jego możliwości, na przykład poprzez ulepszenie jakości odpowiedzi na zadawane pytania czy umożliwienie ChatGPT przeszukiwania internetu w celu uzyskania najnowszych informacji.

1. ChatGPT dla Google

Czujesz zazdrość na myśl o funkcji Bing Chat, która pozwala na rozmowę podczas przeglądania wyników wyszukiwania lub korzystania z najnowszego modelu językowego GPT-4? Nie ma potrzeby! Wystarczy zainstalować rozszerzenie ChatGPT dla Google, aby móc używać ChatGPT w połączeniu z wyszukiwarką Google. 

Po przeprowadzeniu zwykłego wyszukiwania w Google, obok wyników otrzymasz także odpowiedź od ChatGPT, która czasami może być bardziej wartościowa niż same wyniki Google.

2. TalkBerry

Czemu marnować czas na wpisywanie zapytań do ChatGPT, skoro możesz z nim po prostu rozmawiać? Dzięki rozszerzeniu TalkBerry możesz po prostu mówić do ChatGPT. Po zainstalowaniu rozszerzenia i podłączeniu mikrofonu lub słuchawek, jesteś gotowy do działania. 

Dzięki TalkBerry zaoszczędzisz dużo czasu przy wprowadzaniu pytań i możesz używać ChatGPT jako swojego nauczyciela języka, wspólnie pracując nad wymową i zrozumieniem języka.

3. TweetGPT

Chcesz poprawić swoją obecność w mediach społecznościowych? Rozszerzenie TweetGPT wykorzystuje potęgę AI chatbotów do tworzenia zabawniejszych, bardziej żartobliwych, angażujących lub przyjaznych tweetów i odpowiedzi. 

Możesz wybrać temat swojego posta, określić ton emocjonalny i język, a ChatGPT zajmie się resztą. Możesz nawet edytować wiadomość po jej wygenerowaniu, jeśli nie spodoba Ci się niektóre słownictwo.

4. GPT-EZ

Nie podoba Ci się interfejs ChatGPT i chciałbyś dostosować go do swoich preferencji? Wypróbuj GPT-EZ! Pozwala on na personalizację wyglądu interfejsu ChatGPT, w tym schematu kolorów i stylu czcionki, a także oferuje szereg innych opcji. Umożliwia również łatwiejsze kopiowanie i kontynuowanie rozmów z ChatGPT oraz ułatwia pobieranie dzienników konwersacji.

5. SnackPrompt

Chcesz korzystać z najwyżej ocenianych wzorców do rozmowy z AI chatbotami? SnackPrompt zawiera listę i ranking najlepszych wzorców stworzonych przez innych użytkowników chatbotów z całego świata, dzięki czemu uzyskasz dostęp do najnowszych i najbardziej zaawansowanych funkcji AI.

6. WebChatGPT

Jednym z największych ograniczeń ChatGPT jest brak dostępu do najnowszych informacji. Nawet jeśli korzystasz z najnowszego modelu językowego GPT-4, wciąż ma on dostęp tylko do informacji z okresu do 2021 roku. Dzięki rozszerzeniu WebChatGPT możesz dać ChatGPT możliwość przeszukiwania sieci w poszukiwaniu nowszych źródeł informacji. Pobierz to rozszerzenie ze sklepu Chrome Web Store i aktywuj je podczas korzystania z ChatGPT, aby korzystać z tej przydatnej funkcji.

7. YouTube Summary

Uwielbiasz poradniki na YouTube, ale nie chcesz tracić czasu na oglądanie wprowadzenia? To rozszerzenie ChatGPT może dla Ciebie działać podsumowując treść filmu. Wystarczy skopiować transkrypcję ze strony wideo na YouTube, a następnie wprowadzić ją do rozszerzenia, aby otrzymać natychmiastowe podsumowanie. Rozszerzenie to działa także dla artykułów, e-maili czy artykułów naukowych.

Dzięki tym wspaniałym rozszerzeniom dla przeglądarki Chrome, możesz w pełni wykorzystać możliwości ChatGPT, a także znacznie usprawnić swoje doświadczenie z korzystania z AI w przeglądarce. Wybierz odpowiednie dla siebie rozszerzenia i ciesz się nowymi funkcjami dostępnymi za pomocą ChatGPT!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera!


  Numer telefonu

  +48 792 914 814

  Adres e-mail
  Godziny pracy

  Odpowidamy od 8:00 do 18:00!

  SEO4U istnieje od 2018 roku. Od tego czasu zyskaliśmy ogromne doświadczenie w zakresie obsługi klienta oraz nieustannie poszerzamy i ulepszamy swoje usługi.

  Pozycjonowanie stron

  Bezpłatna wycena

  Wyślij do nas bezpłatne zapytanie, a odezwiemy się do Ciebie z przygotowaną, niezobowiązującą ofertą.